Server pro malou a střední firmu
Řešení infrastruktury na bázi
Microsoft Small Business Server

 

Řada malých firem dnes využívá moderní řešení síťové infrastruktury založené na produktu Microsoft Small Business Server. Je to komplexní řešení pro potřeby firem od 5 do 75 počítačů.

 

Co toto řešení přináší?

 

  • Microsoft Windows server pro snadné ukládání a sdílení dat v síti.

  • Exchange server - jedná se o poštovní server,který umožňuje zabezpečený přístup k mailům odkudkoliv. Systém umí i zajitit přistup k emailům přes mobilní telefon nebo PDA. Data se ukládají na serveru i na stanici a v případě že nemáte u sebe např. notebook můžete se k emailům, kontaktům a kalendáři dostat z libovolného počítače v internetu. Exchange server nabízí sdílení informací, kontaktů, emailů i kalendáře s ostatními uživateli na základě systému oprávnění. Smozřejmostí je možnost obnovy smazaných emailů

  • Na sdílených složkách je možno nastavit tzv. stínové kopie dokumentů. Pokud někdo změní nějaký dokument třeba tabulku v Excelu tak si sami můžete obnovit původní dokument. Lze nastavit automatické synchronizace dat a tímto mít v počítači nebo notebooku vždy aktuální data ze serveru.

  • VPN server Vám umožní přistoupit z libovolného počítače s Windows do Vaší sítě a přes zabezpečené připojení přistupovat k emailům, dokumentům a tiskárnám. VPN připojen používáme i pro bezpečnou správu Vašeho serveru a sítě.
  • Small busines server obsahuje i kvalitní systém pro pravidelné zálohování vašich dat. V případě potřeby lze během minut (dle rozsahu) obnovit data ze záloh.

Proč nasadit toto řešení ve Vaší firmě?

  • Máme dlouholeté zkušenosti s tímto řešením a úspěšně jej provozujeme u desítek zákazníků nejrůznějších velikostí.
  • Jedná se o spolehlivé, bezpečné a přitom cenově nenáročné řešení pro potřeby širokého spektra firem
  • Firmy, které toto řešení nasadily si dnes neumějí denní provoz bez výše uvedených služeb představit.

Firma
ComIT services s.r.o.
 
Znojmo
 
Jarošova 1236/11,
669 02 Znojmo
tel.: +420 515 242 008
 
Přerov
 
Na Hrázi 781/15
750 02 Přerov
tel.: +420 587 407 540
 

 
Vyhledávání
 
Aktuality