Licence pro vzdělávání

Licencování software do škol je problematika poměrně široká. Každý jednotlivý výrobce, nevyjímaje Microsoft, má různé typy slevových programů pro rozdílné úrovně školních zařízení.

   Naši obchodní zástupci se v problematice licencování profesně pohybují více jak 10 let a jsou schopni vám nabídnout odpovídající slevové programy příslušející vaší škole a především vašim potřebám. Neutrácejte tedy za licence více prostředků, než je opravdu nutné.

K optimalizaci používaného software ve vaší organizaci vám nabízíme:

  • provedení softwarového auditu veškerého používaného software
  • následné licenční poradenství zdarma

 Produkty a firmy na kterých stavíme: 

  • jako autorizovaný prodejce firmy Microsoft pro oblast školství vám můžeme nabídnout kompletní portfolio jejich produktů za výrazně zvýhodněné ceny (Academic, SELECT)
  • GOLD partnerství s firmou ESET software nám poskytuje širokou podporu i pro problematiku školních sítí. Produkty NOD32 jsou do školství a neziskových organizací nabízeny se slevou 50%
  • statut certifikovaného partnera firmy KERIO nám umožňuje nabídnout levnější ale spolehlivé řešení pro menší organizace. Produkty Kerio MailServer a Kerio WinRoute Firewall  jsou do školství slevněny o 40% oproti cenám platným do komerční sféry

Mezi další komerční výrobce software, které podporujeme prodejně, licenčně i technicky, patří:

 Corel, Symantec, Adobe, Acronis, GFI, Grisoft,  LangMaster, GenevaLogic a další.

   V případě potřeby jsme schopni postavit řešení i na bezplatném "tzv. open source"  software. Příkladem můžou být instalace a provoz učeben kde je "server" provozován na Linuxovém základu. Tento server pak zajišťuje funkce sdíleného úložiště dat a programů, správy uživatelů,  poštovního serveru, webového serveru, firewallu atp. Na stanicích s operačním systémem Windows, je poté provozována běžná výuka a provoz. 

Reference s provozu těchto učeben ve vašem okolí můžeme poskytnout na požádání. 

Firma
ComIT services s.r.o.
 
Znojmo
 
Jarošova 1236/11,
669 02 Znojmo
tel.: +420 515 242 008
 
Přerov
 
Na Hrázi 781/15
750 02 Přerov
tel.: +420 587 407 540
 

 
Vyhledávání
 
Aktuality