Řešení bezpečnosti

Uživatelé obvykle vědí, že je nutno řešit počítačovou bezpečnost. Často se ovšem bezpečnost smrskne pouze na pravidelnou koupi antiviru a uživatelé žijí v omylu, že se jejich počítačům a datům nemůže nic stát.

Řešení bezpečnosti IT je ovšem podstatně rozsáhlejší oblast, která již dnes vyžaduje službu odborníka.

Které oblasti jsou předmětem našich služeb?

  • Řešení bezpečnosti jako procesu, který nikdy nekončí. Stále je třeba monitorovat chování uživatelů a trendy útoků a nebezpečí a provádět odpovídající opatření.
  • Ochrana sítě jako celku, tedy centrální firewall, ochrana serverů.
  • Zapezpečení jednotlivých stanic z hledika antivirové a antispywarové ochrany
  • Zabezpečení klíčových prvků sítě (switche, záložní zdroje, routery, prvky WiFi sitě atd.
  • Fyzická ochrana dat ať už na serverech nebo na stanicích. Často se podceňuje ochrana záložních dat na CD a DVD discích, páskách, flash discích. Umíme uživatelům ukázat slabá místa a poradit jim vhodné  způsoby nakládání s daty.

Bezpečnost není pouze o firewalu a antiviru ale zejména lidech. Nejčastěji to není útočník zvenčí ale zaměstnanec a uživatel firemních prostředků který nevědomky, zanedbáním nebo i ve zlém úmyslu při propuštění může způsobit velkou škodu. Naším cílem je poukázat na všechna možná rizika a pomoci nasadit taková řešení, která pomohou tato rizika co nejvíce eliminovat.

Proč využít našich služeb?

  • Známe nejrůznější druhy nebezpečí a hrozeb a umíme naše zákaznky před těmito hrozbami chránit.
  • Vzdělávání v oblasti bezpečnosti přikládáme mimořádný význam a trvale zabezpečujeme růst odbornosti našich specialistů
  • spolupracujeme s nejdůležitějšími dodavateli bezpečnostních řešení (CISCO, ESET, ZYXEL, Microsoft, Symantec, Acronis, KERIO). Jsme oficiálními partnery těchto firem (více..)

 

Firma
ComIT services s.r.o.
 
Znojmo
 
Jarošova 1236/11,
669 02 Znojmo
tel.: +420 515 242 008
 
Přerov
 
Na Hrázi 781/15
750 02 Přerov
tel.: +420 587 407 540
 

 
Vyhledávání
 
Aktuality